Ka izgatavot pievilcīgas rotaslietas ar alvas Pērlem

Alvas ir faktiski metāls, kas ir izgatavoti no daudziem dažādiem metāliem. To sauc par sakausējuma un sastāv no antimona, vara, svina un alvas. Kad visi metāli tiek apvienoti, jums blāvi, tumšs, sudraba meklē apdari, kas rada klasisku izskatu. Metāla tiek izmantots dažādiem mērķiem, kas ietver dzeramā krūzes, šķīvji, apkalpo trauki un priekšmetus virtuvē.

Ir arī svina bezmaksas versija alva, ko var izmantot, veicot alvas krelles . Sakausējuma izgatavošanai lieto alvas krelles var saglabāt klasiskās izskatu, un ir vairākas priekšrocības. Tas ir viegli strādāt ar, jo viena no īpašībām ir zemāka kušanas temperatūra. Virsmas izskats piedāvā lielu daudzpusību kur to var pulētas spilgtāku spīdums, vai arī to var izdarīt tumšāka ar ķīmisko apdari.

Alvas krelles var būt viens no lēti krelles izmanto, lai iegūtu rotaslietas, jo no priekšrocībām piedāvāja, piemēram, zemākas izmaksas un īpašības. Alvas krelles ir viegli strādāt, jo metāls ir kaļams. Jūs atrast šīs krelles dažādas formas un izmēriem.

Alvas krelles var izmantot kā lētu alternatīvu sudrabu. Tā kā tie ir universāls izmantošanā, virsma var būt pulēta augstāku spīdumu, kas imitē sudraba līdzīgu izskatu. Šīs pērles ir pieejami dažādos toņos, taču šķiet, vēlamais žalūzijas būt tumša metāla apdare. Lietojot atbilstošas ​​krāsas ar alvas krelles, vēlamais izvēle, šķiet, ir dziļākas krāsas, kas komplimentu blāvi apdare, šķiet Preferences būt sarkans un klasiskās pusnakts zilā krāsā.

Par alva pērles ar tumšāku nokrāsu vairāk populārs lietošanai padarītu rotaslietas. Tas var būt saistīts ar to, ka tie var būt grūtāk atrast, un iesniegt daudz unikālu izskatu. Šīs krelles var arī kļūt sabojāta, ja oksidācijas notiek uz virsmas, un apdare kļūst pat truls.

Rūpes par finiša nav grūti. Kad pienācīgi uzturēts klasiskās antīko izskatu var ilgt ļoti ilgu laiku. Lai saglabātu izskatu, ļoti kārtiņu caurspīdīgu lakota pārklājumu var piemērot virsmas. Tomēr tas būtu jāpiemēro uzmanīgi tā, lai iznīcinātu vai noņemt klasiskās blāvi finiša ienaidnieks kurā metāls ir zināms.

Alvas ir pazīstams kā viens no sakausējumu šī vecuma graciozi, kad izskats faktiski uzlabo ar novecošanās. Pienācīgu aprūpi finiša ietver mazgāšanu siltā ziepjūdenī, un turpmāko žāvēšanas ar mīkstu drānu. Kad to nelieto, gaisā jāizvairās, ar pievienojot šo objektu rāvējslēdzēju bloķēta maisā. Saskare ar mitrumu arī būtu jāizvairās, un tā jāglabā siltā, sausā vietā.

Alvas krelles var izmantot klasisko rotaslietas. Blāvi pelēks klase antīks izskats juvelierizstrādājumu veikti ar alvas pērlītēm var papildināt apģērbu tumšākas krāsas.