Kā padarīt fāzēm Juvelierizstrādājumi mājās

Jebkāda veida rotaslietas var izmantot, lai aksesuāri un džeza jūsu apģērbs vai tā ir rokassprādze, kaklarota, pirkstu gredzens vai auskars. Juvelierizstrādājumu bizness ir kļuvis multibillion dolāru rūpniecībai, un tos var izveidot no gandrīz jebkura veida materiālu, piemēram, zelta, sudraba, dārgakmeņiem, piemēram, dimantu, pusdārgakmeņiem, piemēram, smaragds vai topāzs, pērles, metāla, plastmasas un krelles. Bet tā vietā, lai izdevumu lielas buki, pērkot šos dārgakmeņiem pie veikala, jūs varat viegli veikt pievilcīgu rotaslietas pie paša mājās. Ļaujiet mums redzēt, kā;

Tas varētu nebūt iespējams izveidot rotaslietas gabalus, izmantojot zelta, platīna vai dimantu, bet jūs varat viegli izveidojis fāzēm piederumi, piemēram, kaklarotas un aproces pie pašas mājās. Tādā veidā, jūs varat veikt pilnīgi unikāls gabals paredzēts tikai jums, lai komanda to ar savu jauno kleitu. Varat arī kopēt dizainu nēsā slavenība vai viens, ka jūs ieraudzīta dārgu veikalu un nevar atļauties iegādāties. Fāzēm kaklarotas ir viegli izdarīt, ja jums ir tiesības instrumentus un dažāda veida krelles, ka jūs vēlētos, lai jūsu kaklarota.

Viens piemērs, lai tu sāktu, ir fāzēm kaklarota izveidota no dzeltenas varavīksnes pērlītēm un melna Svarovski kristāla krelles. Ja jūs atradīsiet Svarovski kristāli dārgi, jūs varat aizstāt tos ar jebkādu mākslīgu un lēti melnā pērļu krelles, bet tie trūkst spīdumu par Svarovski kristāliem. Pirmais solis ir veikt zelta uzpildīto vai misiņa grūti stieple, kurā krelles ir jābūt savērtas kopā, lai padarītu kaklarota.

Jūs varat izveidot dizainu jūsu kaklarota un virknes krelles atbilstoši.; viens iespaidīgs dizains ir zelta sēklas pērles lieluma 8. pārmaiņus starp katru melnā Svarovski kristāla pērle izmēra 10mm. Ievietojiet dzelteno varavīksnes lodītes izmērs 12 x 6 mm četriem vai pieciem dažādiem punktiem kaklarotu. Pabeidziet juvelierizstrādājumu gabals, pievienojot gala apzeltītiem konusu, kurai ir aizdare. Tas ir iespaidīgs gabals aksesuārs, ko var valkāt gan ar formālo, gan kokteiļu tērpiem. Dzirksti un mirdzumu no Svarovski pērļu krelles ir ārkārtējs un ir ideāls aksesuārs, lai izgreznot īpašu nakts.

Pērles var izvēlēties jebkurā krāsā, forma un lielums, atkarībā no jūsu apģērbs vai jums dizains vēlaties izveidot. Jūs varat arī veikt atbilstošas ​​aproces līdzīgā veidā, lai pabeigtu izskatu. Instrumenti, krelles un citus priekšmetus, kas jums būtu nepieciešams, lai padarītu rotaslietas mājās ir viegli pieejama lielākajā daļā lielveikalos. Jūs varat arī uzņemt interesantas krelles izstādēs vai ceļojot brīvdienas. . Šīs krelles parasti iegādātas gramos un ir daudz vairāk lēti nekā iegūt gatavo produktu veikalā.