Pērļošana Un Juvelierizstrādājumu izgatavošana – Kupāža Dārgakmeņu Dziedināšana ar satriecošu dizainu

Dārgakmeņiem jau sen saistīt ar sadzīšana pilnvaras un tiek izmantotas ka rotu izejmateriāli. Dargakmeņus tika izmantoti sadzīšana senajā Persijā, Indijā un Grieķijā. Senās Indijas Svētie Raksti satur aprakstus dārgakmeņiem komplektā ar receptēm par to izmantošanu.

Rietumu sistēma dzimšanas akmeņu pēdas tā izcelsmi ar Bībeli, kur Mozus noteikts noteikumus par “krūšu sprieduma”, kas tika izveidota ar 12 dārgakmeņi . Līdz šai dienai dārgakmeņi grezno mitru galvā pāvesta un bīskapi no kristiešu baznīcām.

Renesanses perioda Eiropā laikā liels ārsts Paracelzs izmanto medikamentus, kas izgatavoti no sasmalcinātiem dārgakmeņi. Karaļi un Karalienes no visas pasaules nēsāja rotas ar dārgakmeņus uz to vainagi, sākotnēji kā līdzeklis, paplašināt savu ietekmi visā valstībā. Vairums kroņi uzsēdās galvu tā, ka galvenais gem centrā varētu pieskarties vidū pieres (trešā acs).

Dargakmeņi ir bijusi maza vieta mūsdienu medicīnā, lai gan pēdējā laikā viņi baudīja atmoda popularitāte. Vienalga, vai jūs valkā dārgakmeņiem to dzirksti, krāsu un skaistuma, vai to ārstnieciskās īpašības, tie paliek tikpat populārs kā jebkad.

Dārgakmens dzīšana, lielākais ieguvums parasti panāk, turot akmeņi tuvu ādai. Kas ir labāks veids, tad, lai izmantotu jebkādu enerģiju viņi var turēt, nekā izmantot dārgakmeņiem rotaslietas. Zemāk ir rokasgrāmata, lai ārstnieciskās īpašības daudzu dārgakmeņiem, kas var veicināt juvelierizstrādājumu dizainers, izlemjot starp rotu izejmateriāli, kura kombinācijas dārgakmeņiem izmantot, lai gūtu maksimālu labvēlīgo ietekmi uz valkātājam. Apvieno skaistumu krāsā ar mistisko īpašības, un jūs var gan dziedēt un dzirksti.

Ārstnieciskās īpašības dārgakmeņiem:

Afrikāņu tirkīza – Nostiprina un izlīdzina visas čakras smalks struktūras, Nes jebkuras visu enerģiju, lai augstākā līmenī, stimulē kakla naba čakrām. Sēkļa, dziednieks gara. Nomierina nomierina prātu. Izkliedē negatīvisma.

Ahāts – Dzesēšanas akmens, tas samazina drudzi, remdē slāpes, noderīga kuņģa apvidū. Tā nomierinā pulsa un sirdsklauves un apdrošina labu veselību un ilgu un pārticīgu dzīvi. Botsvāna Ahāts: Izmantot ar augstspiediena skābekļa terapiju.

Uguns Ahāts: Amatnieks dziednieks ar krāsu terapiju, uzlabo visas esences. Tā pamatojums un atlikumi, saistās seksuālo sirds čakra, apdegumus enerģiju.

Sūnas Ahāts: Emocionālie prioritātes, garīgās prioritātes; asinsrites, aizkuņģa dziedzera pākšaugi, cukura līmenis asinīs līdzsvars. Ahāts pasargā briesmām. Valkātājiem kļuvuši mērens, kontinentu un piesardzīgi. Tas palīdz viens skatītos sevi ar lielāku skaidrību, un redzēt pasauli caur plašāku viedokļa. Valkā Ahāts tiek uzskatīts izārstēt bezmiegu un nodrošinātu patīkamus sapņus.

Aleksandrīta – Palīdz cīnīties zems pašvērtējums. Uzlabo centrālās nervu sistēmas traucējumu. Aleksandrīta mazina liesas aizkuņģa dziedzera darbības problēmas. Aleksandrīta ir akmens laba zīme. Aleksandrīta var palīdzēt viens ar centrēšanas patību, nostiprinot pašapziņu, un palielina ones spēja izjust prieku.

Amazonīts – Uzlabo savu ādu. Izlaidumi bailes un nemiers. Amazonīts padara jūsu laulības dzīve laimīgāki.

Dzintars – Lieliska acīm, un dziedzeru pietūkumu no rīkles un plaušu. Dzintars līdzsvaro endokrīno un gremošanas tīklu. Dzintars nes veiksmi. Tas ir saistīts ar laiku, velosipēdu un ilgmūžību. Dzintars ir arī uzskatīta par ļoti juteklisko un magnētiskā. Dzintars jau sen ir saistīta ar dziedinošo enerģiju un garīgās stimulācijas, un ir teikts, lai līdzsvarotu agresīvas iezīmes.

Ametists – Palielina psihiskās spējas un labās smadzeņu darbību. Tā stiprina imunitāti, bet rosinošs un attīrīšanas asinis. Ametists mazina galvassāpes, uzlabo asins cukura nelīdzsvarotību. Nosaukts no grieķu vārda “amethystos”, ko var tulkot kā “nav piedzēries”, ametists tika uzskatīts, lai aizsargātu tās īpašniekam pret dzeršanu. Kā mīts iet, dzerot vīnu no ametists kausu neļautu vienu no kļūst apreibušu. Dārgakmens joprojām simbolizē skaidrību. Ametists bija doma, lai veicinātu celibātu. Tāpēc, ka ametista bija ļoti svarīga dekorēšanai baznīcu viduslaikos. Bīskapi joprojām bieži valkā ametists gredzeni. Ametists ir saistīta ar vairākiem māņticību, tiek uzskatīta par mīlestības šarmu, un kā aizsardzība pret zagļiem. Tibetā, ametists tiek uzskatīts par svētu, lai Budas un rosaries bieži darināts no tā. Novieto zem spilvena naktī, skaisti ametists tiek uzskatīts ražot mierīga un mierīgu miegu. Ametists ir dota kā simbols sirsnība, drošību un mieru.

Avanturīns – Esot palielināt libido. Izlaidumi bailes un nemiers. Zaļā avanturīns nostiprina savas asinis un muskuļu audus. Avanturīns esot palielināt uzticību, un pateicība, veicina emocionālo mieru un pozitīvu attieksmi. Avanturīns ir brīnišķīgs akmens izmantot katru dienu, it īpaši meditāciju un lūgšanu laikā.

Heliotrops – Senatnē heliotrops tika uzskatīts, lai varētu apturēt asiņošanu ar merest pieskārienu. Heliotrops mazina kuņģa un zarnu sāpes. Tā stiprina asins attīrīšanas orgānu un uzlabo asinsriti. Heliotrops ir pozitīva ietekme par urīnpūsli. Heliotrops tiek izmantots, lai palīdzētu viens kļūtu zinoši veidiem pasaulē. Heliotrops ir arī, domājams, ir ļoti maģisks akmens.

Halcedons – uzskatīts izraidīt bailes, histērija, depresija, garīga slimība un skumjas. Halcedons mazina drudzi. Valkā Halcedons, domājams, ir lielisks acīm. Halcedons novērš skumjas. Nēsā ​​daudz, lai veicinātu mieru un mieru. Halcedons arī stimulē radošumu

Citrīns – vērtīgi, depresijas ārstēšanā, tas novērš pašiznīcināšanās tendences. Citrīns ir teikt, lai stimulētu atmiņu. Tas palīdz gremošanu, un izvada toksīnus no organisma. Citrīns ir labs dziedināšanas akmens, jo īpaši attiecībā uz sirds, nieru un aknu. Tas palīdz cīnīties ar diabētu. Citrīns simbolizē gaismas prieku un laimi. Citrīns ir lieliska aizsardzības talismans. Tas nomierina un nomierina. Citrīns ir paraksts gudrību un mieru. Tas stimulē garīgo ķermeni un palīdz atvēršanu tilta starp augstākās garīgo ķermeni un intuitīvs līmeņos. Citrīns ir teikts, lai palīdzētu viens savienot ar Garu. Tā veicina radošumu, un motivē rakstnieki

Granāts – Lielisks asins trūkumu slimībām. Tas stimulē asinsriti un hipofīzi, mazina reimatisma un artrīta sāpes. Granāts apkaro depresiju un letarģija. Granāts arī stimulē liesa. Ārstē drudzi un veicina labu veselību. Garnet jāveic tuvu pie ķermeņa. Tās enerģijas līdzsvarošana un mierīga. Šis akmens kaislību stimulē dzimumtieksme. Granāts dod enerģiju un drosmi. Tas ir teikt, lai veicinātu stabilu labu veselību un seksuālo vēlmi, uzlabot valkātāja iztēli. Granāts simbolizē uguns, ticību, drosmi patiesību, žēlastību, līdzjūtību, pastāvību un uzticību. Tā arī piedāvā aizsardzību ceļotājs

Hematīts – Antidepresants. Hematīts palīdz cīnīties pret venēriskām slimībām. Tā ir pozitīva ietekme par urīnpūsli. Šis akmens arī palīdz ārstēt histēriju. Hematīts esot labs dziedināšanas un zemējuma akmens, tā stiprina organismu un uzlabo izturību pret dzīves stresu. Hematīts iedvesmo iekšējo dzīvi un palīdz saglabāt ievešana mieru.

Malahīts – Smalkjūtību, Palīdz audu reģenerāciju, miegs. Malahīts ir nēsā daudz, lai atklātu iespējamus apdraudējumus. Šī skaistā zaļā akmens piedāvā joslas dažāda nokrāsas un tiek uzskatīts par daudz aizdot papildus enerģiju. Tiek uzskatīts, ka raudzījās malahīta vai turot to relaksē nervu sistēmu un nomierina vētrainas emocijas. Malahīts ir teikts, lai panāktu harmoniju savu dzīvi. Tiek arī uzskatīts, ka malahīta dod zināšanas un pacietību. Malahīts tiek izmantots kā bērnu talismans, lai atvairītu briesmām un slimības. Tas ir pievienots zīdaiņa šūpuļiem

Marmors – Dod spēku paškontroles rāmums, Uzlabo veselo saprātu, palīdz traucējumi kaulu smadzenēs, vīrusu bakteriālas infekcijas, palīdz samazināt sāpes mugurā

Mēnessakmens – saskaņo skriemeļi. Ir labs gremošanas atbalsts. Mēnessakmens arī nomierina un līdzsvaro emocijas. Mēnessakmens, domājams, ir aizsardzības sievietēm un bērniem. Tas ir arī saistīta ar jūras un stādīšanas cikliem. Mēnessakmens esot līdzsvarot iņ un jaņ. Indijā, mēnessakmens tiek uzskatīta par svētu akmeni. Tiek uzskatīts, lai panāktu labu laimi. Leģenda stāsta, ka Mēnessakmens ir ļoti vērtīga dāvana mīlētājiem, jo ​​tas modina konkursa kaislību.

Atcerēties, ka tikai labi, kvalitātīvi un valdzīnoši rotu izejmateriāli garantē jums pateši skaistas rotas!